ViaFriction do mobilnego pomiaru współczynnika tarcia nawierzchni

ViaFriction, norweskiej firmy ViaTech, to urządzenie do pomiaru tarcia nawierzchni. Ma ono zastosowanie zarówno na drogach, jak i lotniskach.

więcej informacji

System RMT (Road Marking Tester) do mobilnego pomiaru oznakowania poziomego

RMT to zaawansowany system do mobilnego/dynamicznego pomiaru oznakowania poziomego, unikalny na skalę światową.

więcej informacji

Ręczne urządzenia do aplikacji materiału termoplastycznego

Są dostępne w różnych szerokościach, z regulowaną grubością linii. Przeznaczone do prac ręcznych o mniejszej wielkości, takich jak przejścia dla pieszych, strzałki, linie prowadzące, znakowanie parkingów itp. Są dostępne w różnych rozmiarach, ograniczonych szerokością pomiędzy płytami bocznymi.

więcej informacji

RMS 550 do aplikacji oznakowania masami termoplastycznymi

RMS 550 to maszyna z napędem na przednie koła wyposażona w silnik diesla o mocy 100 KM. Ma możliwość obustronnej (z lewej albo z prawej) aplikacji materiału. Fotel kierowcy, kierownica i aplikator mogą być również przesunięte na żądaną stronę. Dwie pompy hydrauliczne zapewniają napęd hydrauliczny na przednią oś oraz odpowiednie ciśnienie dla wszystkich pozostałych części o funkcjachhydraulicznych.

więcej informacji

Przyczepa EO

Przyczepa RME zbudowana jest na wysokiej jakości ramie o masie 2.700 kg. Wyposażona w nisko wbudowany 400 litrowy podgrzewacz i silnik diesla do zasilania olejem napędowym i energią elektryczną jednostka- może zapewnić ekipie aplikującej ręcznie oznakowanie narzędzia i potrzebny materiał.

więcej informacji

System Mini Light

To najnowszy i zarazem najmniejszy system opracowany na samochodzie ciężarowym. Łączy w sobie najnowszą technologię i bezpieczeństwo dla użytkownika, charakterystyczne dla rozwiązań firmy RME.

więcej informacji

Stacje stapiające materiał termoplastyczny

Zaletą stacji jest możliwość pracy zarówno stacjonarnie jak i mobilnie np. na ruchomej platformie (ciężarówka, ciągnik siodłowy itp.). W sezonie, z jednej strony umożliwia to zwiększenie przerobu materiału i z drugiej, powoduje oszczędności (bo nie trzeba inwestować w kompletny zestaw). Razem z opcjonalnym RME Power Pack ta wolnostojąca stacja może współpracować z samobieżnymi maszynami znakującymi oraz z zamontowanymi na pojazdach (opcja z systemem napełniającym).

więcej informacji

Samodzielny zestaw do stapiania materiału termoplastycznego SPP11d + PH400-800

Samodzielny zestaw do topnienia może być umieszczony na ciężarówce, przyczepie lub na ziemi; zestaw jest samowystarczalny.

więcej informacji

Podgrzewacz do urządzeń do robót ręcznych

Podgrzewacz do urządzeń ręcznych jest przeznaczony do podgrzania urządzenia łagodnie i wydajnie. Specjalnie zaprojektowane urządzenia do robót ręcznych firmy RME, mają 2 palniki gazowe, po jednym z każdej strony. W podgrzewaczu mieszczą się wszystkie rozmiary urządzeń do robót ręcznych firmy RME. Zgromadzony na dnie materiał termoplastyczny może zostać ponownie wykorzystany.

więcej informacji

Podgrzewacze do mas termoplastycznych RME

Podgrzewacze zostały opracowane w oparciu o 30-letnie doświadczenie. Przeznaczone są dla materiału termoplastycznego do temperatury 250°C

więcej informacji

Cichy Agregat 11d - Silent Power Pack

CICHY Agregat/ Silent Power Pack, to agregat o własnym napędzie, specjalnie zaprojektowany do zasilania hydrauliki podgrzewacza, a palnika w energię elektryczną i olej napędowy.

więcej informacji

Cichy Agregat SPP30d - Silent Power Pack

CICHY Agregat/ Silent Power Pack, to agregat o własnym napędzie, specjalnie zaprojektowany do zasilania hydrauliki podgrzewacza, a palnika w energię elektryczną i olej napędowy.

więcej informacji