Scopus Sp. z o.o.

Scopus Sp. z o.o. istnieje na rynku od 2010 roku. W naszych działaniach, poprzez wprowadzanie na polski rynek nowoczesnych i skutecznych rozwiązań z zakresu poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego, myślą przewodnią jest „Bezpiecznie do celu!”. Dzięki stałej współpracy z administracjami drogowymi, instytutami badawczymi, uczelniami i firmami wykonawczymi udało się wprowadzić rozwiązania, które wpłynęły na poprawę oznakowania dróg. Pracujemy nad rozwiązaniami, które mają jeszcze bardziej poprawić ten stan, a tym, samym przyczynić się do zmniejszenia liczby wypadków drogowych i ofiar śmiertelnych.

W kręgu zainteresowania firmy są nie tylko rozwiązania dla infrastruktury drogowej, a także dla środowiska. Bezpiecznie do celu - to nie tylko infrastruktura, to także człowiek.

Skontaktuj się z nami


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Scopus Sp. z o.o. danych osobowych podanych w formularzu. Dane zostaną użyte jedynie do kontaktu w sprawie zgłaszanej przez formularz.
Aby wycofać zgodę na przetwarzanie danych kontaktowych - skontaktuj się z nami przez formularz lub prześlij stosowną prośbę na info@scopus.com.pl

Administratorem danych osobowych pozyskiwanych oraz przetwarzanych za pośrednictwem formularza kontaktowego jest Scopus sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-842), przy ul. Gen. Józefa Wybickiego 31/2, Nr KRS: 0000353696. Jeżeli chcesz dowiedzieć się w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe, a także jakie prawa przysługują Tobie w związku z tym, kliknij tutaj.

Nasi Partnerzy

,