Scopus Sp. z o.o.

Scopus Sp. z o.o. istnieje na rynku od 2010 roku. W naszych działaniach, poprzez wprowadzanie na polski rynek nowoczesnych i skutecznych rozwiązań z zakresu poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego, myślą przewodnią jest „Bezpiecznie do celu!”. Dzięki stałej współpracy z administracjami drogowymi, instytutami badawczymi, uczelniami i firmami wykonawczymi udało się wprowadzić rozwiązania, które wpłynęły na poprawę oznakowania dróg, a tym samym zwiększenie bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Pracujemy nad rozwiązaniami, które mają jeszcze bardziej poprawić ten stan, a ty, samym przyczynić się do zmniejszenia liczby wypadków drogowych i ofiar śmiertelnych.

W kręgu zainteresowania firmy są nie tylko rozwiązania dla infrastruktury drogowej, a także dla samego użytkownika dróg. Bezpiecznie do celu - to nie tylko infrastruktura, to także człowiek.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Scopus Sp. z o.o. danych osobowych podanych w formularzu. Dane zostaną użyte jedynie do kontaktu w sprawie zgłaszanej przez formularz.

Nasi Partnerzy